NASI NA PRZEGLĄDZIE JASEŁKOWYM W PŁONCE KOŚCIELNEJ

DO JEZUSKA PRZYBYWAMY!!! POKŁON MU ODDAMY!!!

Od lat kilku nasze przedszkole zapraszane jest na Przegląd Przedstawień Jasełkowych w Zespole Szkół w Płonce Kościelnej. W tym roku to Muminki naszą społeczność przedszkolną reprezentowały i 21. XII. o godzinie 9.00 swoim występem tą imprezę otwierały. Nasze przedszkolaki pięknie się zaprezentowały i wszystkie swoje aktorski talenty pokazały!  Gdy dużą sceną zobaczyły, to niespożyte siły w nie wstąpiły i o tremie, nieśmiałości zupełnie zapomniały i takiego czadu dały, że widownia z zachwytu oniemiała, bo po małych aktorach TAKICH możliwości się nie spodziewała. Po występie gromkie brawa i gratulacje były, z czego mali aktorzy bardzo się cieszyli i duma je rozpierała, że widownia to doceniła.  Na koniec na poczęstunek słodki zostaliśmy zaproszeni, po czym pełni niecodziennych wrażeń i troszkę zmęczeni do przedszkola wróciliśmy i dopiero tu z ulgą odetchnęliśmy, że udane występy już są za nami. Ale na następne już czekamy!!! Organizatorom zaś bardzo dziękujemy i wspaniałej imprezy gratulujemy!!!

Beata Nielipowicz

kliknij i zobacz galerię