WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI - MUMINKI 2016

IDZIE ŚWIĘTY MIKOŁAJ, GRUDZIEŃ GO WITA UKŁONEM

Dzień 14 grudnia był szczególnym dniem dla Muminków.  W tym dniu wybraliśmy się do Biblioteki Publicznej w Łapach. Na dzieci czekały niespodzianki. Pierwszą niespodzianką było przedstawienie pt. Gdzie jesteś Święty Mikołaju”w wykonaniu aktorów teatru z Krakowa. W przedstawieniu tym dwa wesołe elfy: Pralinek i Landrynek wprowadziły wszystkich w magiczny, przedświąteczny nastrój, opowiadając prawdziwą historię o życiu Świętego Mikołaja i prosząc widzów o pomoc w jego odnalezieniu. Opowieść pełna humoru, interaktywnych zabaw i wspaniałej aranżacji muzycznej, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem najmłodszych odbiorców, którzy nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Drugą niespodzianką był Mikołaj. Dzieci miały okazję przywitać się z Mikołajem i odebrać od niego słodki upominek oraz książkę do naszej biblioteczki przedszkolnej. Uwieńczeniem spotkania było wspólnie zrobione zdjęcie z tym wyjątkowo lubianym przez wszystkich świętym.

W doskonałych humorach wróciliśmy do przedszkola z głęboką nadzieją na ponowne  spotkanie za rok. Dziękujemy paniom Biblioteki Publicznej za zaproszenie i za wspaniale zorganizowany czas.

Joanna Roszkowska

kliknij i zobcz galerię