WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI

SMERFY W BIBLIOTECE

Dnia 30 listopada 2016 roku dzieci z grupy  „Smerfów” odwiedziły oddział dziecięcy Biblioteki Publicznej w Łapach. Miały okazję poznać  „skarbnicę wiedzy”, spotkać się tam ze swoimi rówieśnikami z Przedszkola nr 1 w Łapach, a co najważniejsze posłuchać opowiadania o Misiu Uszatku przeczytanego przez panią Janinę Nos z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Panie bibliotekarki zadbały o to, aby dzieci z „misiami” świetnie się bawiły organizując wesołe „misiowe” zabawy, tańce i śpiewy. Dziękujemy pracownikom Biblioteki Publicznej za zaproszenie i wspaniałą organizację, a pani dyrektor Przedszkola nr 2 w Łapach za zorganizowanie autokaru do przewiezienia dzieci.

Jolanta Arasimowicz.