WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM KONKURSU "MIŚ - LEŚNY PRZYJACIEL"

GRATULACJE!

25.11.2016 r. do naszego przedszkola przyjechali długo oczekiwani goście w towarzystwie Rodziców, nauczycieli i dyrektorów - Laureaci konkursu plastycznego. Na konkurs wpłynęło 106 prac, z których wyłoniono zwycięzców. Dzieci otrzymały Nagrody Burmistrza, Nagrody Dyrektora Przedszkola nr 2 oraz Nagrody Sponsora. Serdecznie gratulujemy naszym artystom, życzymy dalszych sukcesów i rozwijania uzdolnień. Do zobaczenia za rok :-)

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla dzieci w konkursie gminnym pod patronatem Burmistrza Łap "Miś - Leśny Przyjaciel". To dzięki Wam drodzy Państwo widzieliśmy radosne miny naszych Laureatów, którzy z dumą odebrali dzisiaj nagrody.

Fundatorzy:

JAZ Fronty Meblowe, Bank Spółdzielczy, Bank PKO BP, NORIS Daniel Łapiński, Cukiernia "U Lecha", Apteka DOZ, Pływalnia Miejska "Wodnik", BENMAR, CRISPY NATURAL, Sklep spożywczy Dariusz Kruszewski, Fabryka Misia, Fikoland, Hurtownia Chem-Dom, Księgarnia BOOK BOOK, Malibu Catering, Urząd Miasta i Gminy, Mleczarnia Łapy, Moje Bambino, Katarzyna Popławska, PSS Społem, Stowarzyszenie Nasze Łapy - Twoja przyszłość", Stowarzyszenie PETRUS, Białostocki Teatr Lalek, WSiP, Nadleśnictwo Rudka, Anonimowi Sponsorzy.