PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE ŻABEK

JESTEM SOBIE PRZEDSZKOLACZEK

28 października br. grupa „Żabek” obchodziła uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. „Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to wielkie przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami zaprezentowały swoje zdolności artystyczne: śpiewały i recytowały wiersze. Za swoje pierwsze wspólne występy dzieci otrzymały od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Po występie „Żabki” zostały uroczyście pasowane przez Panią Dyrektor na przedszkolaka, otrzymały także dyplomy i przypinki oraz liczne upominki.  Był to wspaniały dzień spędzony w miłej atmosferze, a nasze dzieciaki od tej chwili czują się prawdziwymi pełnoprawnymi, dużymi przedszkolakami.

Mariola Perkowska