DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016

SZCZĘŚCIA, RADOŚCI IMARZEŃ SPEŁNIENIA

Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w poniedziałek 17 października. Tego dnia wszyscy nauczyciele i pracownicy otrzymali podziękowania i nagrody za zaangażowanie i wkład w pracę na rzecz dzieci.

To święto przypomina nam jak ważną misję wypełniamy. Uczymy i wychowujemy nowe pokolenia, które kiedyś w przyszłości będą wspominały swoje ulubione panie z przedszkola. Pozostawiamy po sobie ślad, który w tym przedszkolu jest widoczny w postaci historycznych już kronik. Na fundamentach tego co było powstało piękne rozwijające się przedszkole. To dzięki naszej wspólnej pracy osiągamy sukcesy.

Jako dyrektor składam wszystkim pracownikom i nauczycielom podziękowania. Dziękuję za zaufanie i wiarę we mnie. To dzięki Waszej promocji i promocji Pani Burmistrz odebrałam w piątek  tak ważne dla mnie wyróżnienie – Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Wśród wyróżnionych osób zalazła się też Pani Małgorzata Perkowska – nauczyciel naszej „dwójeczki” – nagrodzona Nagrodą Ministra Oświaty. Z dumą reprezentowałyśmy Przedszkole nr 2 na piątkowych uroczystościach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz uroczystości w Łapach, gdzie Pani Mirosława Matusik otrzymała nagrodę Burmistrza Łap.

Jestem dumna z otrzymanych wyróżnień. To pokazuje, że nasze działania są zauważone i doceniane. Otrzymane życzenia, kwiaty i wykonane przez dzieci upominki sprawiły nam ogromną radość. W imieniu wszystkich nauczycieli i pracowników dziękuję za słowa uznania, życzenia i obecność wśród nas.

Aneta Perkowska