"MOJA ULUBIONA BAJKA" MIĘDZYNARODOWY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

SUKCES ZOSI

W VIII Międzynarodowym Konkursie Grafiki Komputerowej na temat „Moja ulubiona bajka” swój kolejny sukces odniosła Zosia Stypułkowska z grupy Puchatków. Organizatorem konkursu było Niepubliczne Przedszkole „Jagódka” w Bydgoszczy. Celem konkursu było zaprezentowanie umiejętności dzieci w zakresie wykorzystania komputera, ściślej narzędzi aplikacji Paint, do samodzielnego stworzenia pracy graficznej ukazującej dziecięcą fantazję, ulubioną bajkę, do której każde z dzieci chętnie powraca. .Spośród wielu nadesłanych prac, rysunek Zosi został wyróżniony przez organizatorów konkursu. Nagroda została wysłana pocztą ponieważ laureatka konkursu nie mogła odebrać jej osobiście. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych dzieci. Laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Agnieszka Piekut