SUKCES NA KONKURS RECYTATORSKI

O „ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI”

W piątkowe przedpołudnie 03.06.2016 r w Domu Kultury jak co roku odbył się konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 45 przedszkolaków z całej gminy. Nasze przedszkole reprezentowało 9 dzieci: Gabryś Łapiński, Wiktoria Grabowska i Dominik Małaszewski z Biedronek, Ola Marzec, Ola Szyluk i Zosia Stypułkowska z Puchatków oraz Lidka Łupińska, Maja Wierzbicka i Klaudia Kozłowska z Muminków. Nasi mali artyści godnie przedszkole reprezentowali, wszyscy pięknie swoje utwory deklamowali, a w zamian dyplomy i zasłużone brawa otrzymali. Ich wysiłek i talent został przez jury doceniony, a niektórzy nawet wyróżnieni.  Dominik Małaszewski zajął II miejsce, Zosia Stypułkowska III miejsce, a Lidka Łupińska wyróżnienie. Z powyższych sukcesów bardzo dumni jesteśmy, dzieciom i Rodzicom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom udziału winszujemy i wytrwałości do dążenie do celu życzymy. Rodzicom w tym miejscu podziękować pragniemy, że dowóz naszym milusińskim zorganizowali i własnymi samochodami tam pojechali. Dziękujemy!!!

B Nielipowicz