KOLEJNY PLASTYCZNY SUKCES MAMY!

HURA! KOLEJNA     NAGRODA!

Wczoraj Muminki w Białymstoku dyplomy odbierały, a dziś 10.05.2016 r we wtorek inne Muminkowe dziewczynki po swoje zasłużone laury pojechały. Tym razem w przedszkolu w Choroszczy odbyła się gala konkursu plastycznego „Zanim Karol został papieżem”, gdzie nasza Patrycja Bujnowska Matos da Costa nagrodę otrzymała, a Wiktoria Drozd, Klaudia Kozłowska, Julia Pętkowska i Maja Skrobek wyróżnienie otrzymały. Brawo wszystkim laureatkom i dzisiejszym i wczorajszym bijemy i z dumy pękamy, że takie talenty w naszym przedszkolu mamy! Rodzicom również sukcesów dzieci gratulujemy, a mamie Wiktorii pięknie dziękujemy, że urlop w pracy załatwiła i nasze małe artystki po odbiór nagród „dostarczyła”.                                               Wszystkie dzieci talenty różne mają i brakiem nagród niech się nie zniechęcają, a konkursy są od tego, by BAWIĆ się nimi na całego. Bo nie dla nagrody udział w nich bierzemy, ale dlatego, że się dobrze w tym czujemy. A gdy się zdarzy nagroda jakaś, to duma i radość jest CAŁEGO PRZEDSZKOLA i każdego przedszkolaka.

Beata Nielipowicz

kliknij i zobacz galerię