NASZE PRZEDSZKOLAKI ZNÓW NAGRODY ZDOBYWAJĄ!!!

BRAWO! BRAWO! BRAWO!

Rysować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Ale zawsze próbować trzeba, bo nagroda nie spada z drzewa. Nasze Muminki doskonale o tym wiedzą. W różnych konkursach swoich sił próbują i czasem nagrody otrzymują. Właśnie w poniedziałek 09. 05. 2016 r o godz. 10. 00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbyła gala konkursu „Krajobraz Polski- tradycje, współczesność,  przyszłość”, podczas której nagrodę odbierały Marysia Warpechowska i Klaudia Kozłowska a wyróżnienie otrzymała Lidia Łupińska. Dziewczynki z Muminków godnie nasze przedszkole reprezentowały i z radością po odebraniu nagród do zdjęć pozowały. A rodzice, którzy im towarzyszyli,  bardzo dumni  ze swych pociech byli. W tym miejscu pragniemy im pięknie podziękować,  że swój cenny czas poświęcili, wolne w pracy wzięli, aby ich córeczki w gali rozdania nagród udział wzięły. Brawo im bijemy i gratulujemy.

B. Nielipowicz