NASI WYRÓŻNIENI NA FESTIWALU W POGORZAŁAKACH!

ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE!!!

Rozśpiewane Muminki w eliminacjach powiatowych XXIV Festiwalu Piosenki Przedszkolaka „Mama, Tata i ja”, które odbyły się  w sobotę 07.05.2016 r w Pogorzałkach, wystąpiły i nasze przedszkole rozsławiły. Reprezentowały nas cztery piosenkarki: duet Klaudia Kozłowska i Maja Skrobek z piosenką „ Moja wesoła rodzinka”, Marysia Warpechowska  z „Jamniczkiem”  oraz Lidzia Łupińska z piosenką „Kiedy byłam jak kropelka”. Cała czwórka pięknie się na scenie reprezentowała, profesjonalnie swoje utwory wykonała, trema im nie towarzyszyła, a nagroda i dyplom występ uwieńczyła. Uczestników było ponad 50, więc konkurencja duża była, jednak i tym razem nam się udało, bo naszej Lidzi Łupińskiej wykonie wyróżnienie otrzymało.  Brawo Lidziu!!!! Ale my wszystkim laureatkom występów  gratulujemy i ze wszystkich dumni jesteśmy , a ich RODZICOM  serdecznie dziękujemy, że swoje dzieci na występ zawieść chcieli i wolny, sobotni czas na to poświęcili. Dziękujemy!!! Organizatorzy także pięknie się spisali, poczęstunku i zabawy dzieciom nie żałowali. Bardzo fajnie było, więc za rok znów się tam wybieramy i innych także namawiamy.

B. Nielipowicz