MUMINKOWE URODZINKI

WSZYSCY MAJĄ DZIARSKIE MINKI...

Nasze tegoroczne Muminki początek roku świętowaniem  zaczęły i 24.IX. sierpniowo-wrześniowi jubilaci na swoje urodziny zaprosili. Uroczystość  rozpoczęła się od „Stu lat” gdzie Lidka, Maja Skrobek, Julia Górska i Julia Malecka, Patrycja, Klaudia i Dawidek Porowski na swoją cześć tradycyjną pieśń usłyszeli, a potem świeczki na zdrowych torcikach dmuchali i oczywiście w prezencie laurkę oraz życzenia od wszystkich otrzymali. Po czym rozpoczęła się  zabawa, dużo się działo, że aż balony same pękały. Na stołach pyszne, zdrowe przekąski na dzieci czekały, które szybciutko w ich buziach znikały. Wszyscy dobrze się bawili, że aż spoceni do domu wrócili. Bo to Rodzice tak wspaniałą imprezę im zorganizowali, a w zamian za to na koniec „Sto lat” otrzymali. Raz jeszcze gorąco im za to dziękujemy i wdzięczność wyrażamy, a innych także do wspólnego świętowania zachęcamy.

Beata Nielipowicz