SPORTOWE ZAJĘCIA NA BOISKU SZKOLNYM

ZABAWY STARSZAKÓW Z PIERWSZAKAMI

To już ostatnia wizyta przedszkolaków w tym roku szkolnym, w Szkole Podstawowej nr 2 w Łapach. Byliśmy tam zawsze serdecznie przyjmowani, dlatego dzieci czuły się tak swobodnie. Poznały wnętrze szkoły oraz wielu pracowników i nauczycieli. 24. 06. 2015r. pogoda nam dopisała, więc zajęcia sportowe mogły odbyć się na wspaniałym boisku, które dzieciom bardzo się podoba. Z zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia wymagające szybkości i zręczności. Nakładanie krążków na pachołki, przewlekanie się przez szarfę, biegi z woreczkiem na głowie, czy też toczenie piłki były dla wszystkich wesołą zabawą. Po tych wyczerpujących zajęciach dzieci otrzymały słodki upominek, aby dostarczyć im energii na drogę powrotną do przedszkola. Dzięki całorocznej współpracy ze Szkołą dzieci wkroczą w kolejny etap edukacyjny odważnie i śmiało. Dziękujemy wszystkim Paniom za współpracę i życzliwość, z jaką byliśmy witani w murach zaprzyjaźnionej szkoły.

Małgorzata Łapińska

kliknij i zobacz galerię