URODZINY W PRZEDSZKOLU - MUMINKI 2015

STO LAT! STO LAT! NIECH ŻYJĄ, ŻYJĄ NAM!

11 czerwca 2015 r. dzieci z grupy MUMINKÓW obchodziły urodziny : Julii, Izy, Krystiana, Oliwiera, Kuby, Wojtka. Dzieci obchodzące URODZINY wyróżniały się barwnymi czapeczkami. Szanownym jubilatom tradycyjnie zaśpiewano gromkie STO LAT, złożono indywidualne życzenia i wręczono prezenty - książeczki urodzinowe od całej grupy.  Wszystkim uczestnikom balu humor dopisywał. Było wesoło, kolorowo, tanecznie i radośnie. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali kolorowe baloniki na pamiątkę urodzinowej zabawy.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom z grupy MUMINKÓW za przygotowanie Balu Urodzinowego gromkie STO LAT, złożono indywidualne życzenia, a na koniec wszyscy rozkoszowali się wcześniej przegotowanymi tortami, z     na  Joanna Roszkowska T