ZAJĘCIE OTWARTE KRASNOLUDKÓW

JAK SIĘ BAWIĆ TO SIĘ BAWIĆ!

Krasnoludki lubią bawić się ze swoimi rodzinami także w przedszkolnej sali, więc znów je do przedszkola zaprosili, ale tym razem wielką emocjonalną niespodziankę im zaprezentowali.

Premiera przedstawienia o Brzydkim Kaczątku była, które dzieci po świecie emocji przeprowadziło. Było spotkanie ze smutkiem, lękiem, wstydem i radością. Dzieci emocje te pięknie pokazały nie tylko w trakcie spektaklu, ale także podczas wspólnych zabaw i pląsów z najbliższymi. Wszyscy wzajemnie uczucia swe okazywali, ale trochę nieśmiało o nich mówili i je nazywali. Z tego płynie nauka taka, że świat emocji jest trudny nie tylko dla małego przedszkolaka. Otwórzmy więc swe serca szeroko tak, by o uczuciach swobodnie mówić, niech nie paraliżuje nas strach!!!!!!!!

Za obecność, wspólną zabawę i poświęcony wolny czas Rodzinom serdecznie dziękujemy.

Bardzo to doceniamy i na następne spotkanie już z utęsknieniem czekamy.

Beata Nielipowicz