MUMINKI NA OLIMPIJCE W BIAŁYMSTOKU 2015

MY SIĘ ZDROWO ODŻYWIAMY I ZAWODY WYGRYWAMY!!!

Dnia 21.05.2015r. zostaliśmy zaproszeni do udziału w XII edycji konkursu dla dzieci z placówek promujących zdrowie ,,Na drodze mojego życia" organizowanego przez Przedszkole Samorządowe  nr 68 im. Janusza Korczaka w Białymstoku. Jest to już kolejny raz, kiedy nasze przedszkole uczestniczy w takiej olimpijce.

W pierwszym etapie konkursu wzięły udział dzieci w wieku 5-6 lat, których zadaniem  było wykonanie pracy dowolną techniką plastyczną o tematyce zdrowotnej.

Laureatami konkursu plastycznego zostali: Joanna Falkowska, Maja Brzuszewska. Dzięki nim zakwalifikowaliśmy się do drugiego etapu - Olimpijki. Zostało zaproszonych tylko pięć placówek, wśród nich nasze przedszkole. Trzy osobowy zespół w składzie: Natalia Łapińska, Krystian Piekutowski, Kuba Łapiński pod kierunkiem nauczycielki Joanny Roszkowskiej – uczestniczył w sprawdzianie                z wiadomości o zdrowiu i bezpieczeństwie w połączeniu z testem sprawności ruchowej. Możemy poszczycić się zajęciem pierwszego miejsca! Do przedszkola wróciliśmy z pucharem, złotymi medalami, dyplomami oraz nagrodami indywidualnymi i grupowymi. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę a mamie Krystiana Piekutowskiego za zaangażowanie oraz gorący doping.

Joanna Roszkowska

kliknij i zobacz galerię