ZABAWKI OD SPONSORÓW

BOGATYM NIE JEST TEN KTO POSIADA, LECZ TEN KTO DAJE.

Drodzy Rodzice, kochane Dzieci!

Bardzo miło mi, że mogę Wam przekazać dobrą wiadomość. Do naszego przedszkola przyjechały niedawno zabawki, które zasponsorowali przedsiębiorcy z regionu i naszego miasta. Są to gry, puzzle, akcesoria do piasku, ksiązeczki. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazany gest, który pokazał, że nie jesteśmy obojętni dla społeczeństwa i ktoś myśli o naszych przedszkolakach. Drodzy Państwo, nawet najmniejszy gest skierowany w stronę naszych dzieci jest mile widziany i motywuje nas do podejmowania nowych wyzwań. Nie da się opisać jak dzieci cieszą się z nowych nawet najmniejszych niespodzianek, doceniają to co dla nich robimy, odwdzięczając się uśmiechem i spontaniczną radością. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z podziękowaniami dla naszych bohaterów.

Aneta Perkowska

kliknij i zobacz galerię