MAJÓWKA 2015

ZYJ ZDROWO-BAW SIĘ WESOŁO

To już trzeci z kolei piknik rodzinny przy Przedszkolu nr 2, w którym wzięły udział dzieci z Przedszkola nr 2 i Klubu Urwisa z rodzinami. Dzień zapowiadał się wspaniale. Piękne słońce pozwoliło na przygotowanie przestrzeni na atrakcyjne zabawy. W kuchni gotowała się grochówka i czekały kiełbaski na grilla. Występy rozpoczęły najmłodsze „Przedszkolaki” – dzieci z Klubu Urwisa, które rozbroiły widzów swoim występem. Następnie popisywały się dzieci z Przedszkola – pokazały swoje talenty śpiewając i tańcząc. Uroczystość przerwał nam deszcz, który rozpadał się na dobre i zaprosił wszystkich do przedszkola. „Deszczowe Taxi” transportowało tych, którzy nie zdążyli do budynku. Każda sala zamieniła się w miejsce piknikowe. Po ucztowaniu wróciliśmy na podwórko, by kontynuować zabawy . W trakcie rozegrano mecz siatkówki: Mamusie – Tatusiowie. Zawodnicy otrzymali złote medale i wielkie brawa. Dzieci bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni i w kąciku malowania twarzy – którym opiekowały się uczennice z Gimnazjum nr 1. Białe misie częstowały uczestników słodkościami.

Serdecznie dziękujemy Gościom i Rodzicom za przybycie i pomoc w organizacji imprezy. Dziękujemy uczennicom Gimnazjum nr 1.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli w tym dniu z nami i nie przestraszyli się majowego deszczu. Zapraszamy do obejrzenia bardzo ciekawej galerii zdjęć.

Aneta Perkowska

ZOBACZ GALERIĘ