IV WARSZTATY Z LOGOPEDĄ - MUMINKI

ODDYCHAMY PRAWIDŁOWO, UMIEMY SIĘ RELAKSOWAĆ

Dnia 14 kwietnia 2015 r. w przedszkolu po raz czwarty i ostatni w miłej, wesołej  atmosferze odbyły się warsztaty logopedyczne dla dzieci z logopedą Panią Arlettą Maciejczuk. Celem spotkania było propagowanie właściwego sposobu oddychania, dbałość o ładne wypowiedzi niesione na długim wydechu; świadome stosowanie techniki relaksacyjnej. Wszystkie zadania postawione przed dziećmi dostosowane były do ich wieku i możliwości artykulacyjnych. Wszystkie dzieci wykonywały ćwiczenia oddechowe, fonacyjne i artykulacyjne z wierszykami i zabawkami dobrze się przy tym bawiąc.

Na zakończenie zajęć pani logopeda za wspólne ćwiczenia  nagrodziła dzieci słodkościami. Ponadto każde dziecko otrzymało dyplom ukończenia warsztatów.

Dziękujemy  pani  Arlecie  za  poprowadzenie  bardzo  ciekawych  warsztatów,  które  dostarczyły  uśmiechu  i  dobrej  zabawy !!!

Joanna Roszkowska