KRASNOLUDKOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2015

BABCIĘ I DZIADKA KOCHA KRASNALI GROMADKA!

W styczniowe popołudnie 22.01.15r wydarzyła się w grupie Krasnoludków nie lada gradka, bowiem kolejny raz zaprosiła ona do swego przedszkola babcię i dziadka. Już od miesiąca do tej imprezy solidnie się przygotowywali. Piosenki, wiersze i zabawy codziennie trenowali. A kiedy przyszła występów pora, każdy krasnoludek już bez tremy wystąpił, jak przystało na super aktora. Babcie i dziadkowie długo brawa bili i łzy szczęścia z oczu ocierali, bo swoje cudowne, najukochańsze  wnuki podziwiali. Potem były wspólne zabawy, pląsy i tańce do utraty tchu, a przy wykonaniu wspólnego bukietu wszyscy siły regenerowali, po czym wzajemnie medalami się obdarowali.  Wszyscy razem  fajnie się bawili, czas wspólnie spędzili i rodzinne więzi w ten sposób wzmocnili. Na zakończenie wszyscy usiedli za stołami, gdzie słodki poczęstunek mamy przygotowały i tak oto minął szybko ten wyjątkowy dzień - wspaniały!!!

Dziadkom i Babciom za przybycie serdecznie dziękujemy  i tak wspaniałych wnuków gratulujemy! Mamom za pomoc w organizacji i w przygotowaniu imprezy gorąco dziękujemy i wspaniałej rodzinki gratulujemy.

Beata Nielipowicz