PUCHATKI W ZESPOLE SZKÓŁ MECHANICZNYCH W ŁAPACH

PRZEDSZKOLAKI SPORT KOCHAJĄ- TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OGLĄDAJĄ

Dbanie o rozwój fizyczny dzieci jest tak samo ważne ,jak dbanie o ich rozwój umysłowy. Mając to na uwadze grupa dzieci z PUCHATKÓW wraz z Rodzicami poświęciła swój wolny czas w sobotę 24.01.15r.by wziąć udział w IX Turnieju Piłki Nożnej w hali Zespołu  Szkół Mechanicznych zorganizowanym przez Stowarzyszenie PETRUS w Łapach. Atrakcją nie tylko dla najmłodszych sportowców był występ zespołu Atom Kids finalisty programu Got To Dance. Dzieci wprowadziły drużyny na płytę boiska a następnie obejrzały układ taneczny młodych artystów. Nasze dzieci są bardzo energiczne. Widok tak wielkiej sali sportowej wyzwolił w nich zamiłowanie do ruchu i aktywności. Mogły spożytkować nagromadzoną energię podczas biegu wokół Sali, czy też kopiąc piłkę w czasie rozgrzewki drużyn. To był aktywnie spędzony czas, z korzyścią dla wszystkich obecnych. Pamiętajmy o tym, że dziecko zdrowe fizycznie jest pogodne, wesołe, łatwiej i szybciej uczy się, a jego prawidłowa sylwetka wpływa na wygląd zewnętrzny. Dziękujemy organizatorom, dzieciom, sportowcom i rodzicom za wspólnie spędzony czas.
 M. Łapińska

PISZĄ O NAS