KRASNOLUDKI NA BALU KARNAWAŁOWYM 2015

KARNAWAŁ TO CZAS ZABAW!!!!!

Jak co roku w Karnawale organizowane są w naszym przedszkolu bale. W tym roku też taki bal był w czwartek  15 stycznia, na który nawet prawdziwy ŚWIĘTY MIKOŁAJ przybył. Nasze Krasnoludki wspaniale się do balu przygotowały i dzięki swoim Kochanym Rodzicom, cudowne przebrania miły. Od księżniczek, Czerwonych Kapturków, wróżki przez kowboje, supermanów po dynie takie bawiły się  postacie na karnawałowym parkiecie. Było głośno, było radośnie, wszyscy tańczyli do utraty tchu. Mikołaj też z dziećmi świetni się czuł, prezenty przyniósł, zdjęcia zrobił i do domu pełen wrażeń wrócił. Krasnoludki również niecodziennymi wrażeniami tego dnia żyły, bo nawet zasnąć na leżakowaniu nie potrafiły. Już na kolejny bal stroje wymyślają, więc Kochani Rodzice niech za kieszeń się trzymają.

Beata Nielipowicz

kliknij i zobacz galerię