BAL KARNAWAŁOWY I CHOINKA NOWOROCZNA 2015

"WYGINAM ŚMIAŁO CIAŁO"

15 stycznia w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy Przedszkolaków z Choinką Noworoczną. Szatnia została pięknie przystrojona kolorowymi balonami, serpentynami oraz kolorowymi ozdobami. Wszyscy przy dźwiękach znanych przebojów tj. "Ona tańczy dla mnie", "Bałkanica", "Kaczuchy"            i wielu innych bawili się wesoło. Muzyka płynąca z głośników inspirowała nas do szalonej zabawy. Pełni pozytywnej energii pląsaliśmy   w parach, kole oraz korowodach. Z uśmiechem na ustach śpiewaliśmy teksty słyszanych hitów, skacząc i klaszcząc z radości.

Kolejną atrakcją tego dnia była wizyta św. Mikołaja z workiem pełnym prezentów, który chętnie bawił się razem z dziećmi. Na pamiątkę każda grupa w swojej sali zrobiła zdjęcie ze św. Mikołajem.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. A Tobie Mikołaju Święty dzięki Ci składamy za twe dobre serce i piękne prezenty! Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Joanna Roszkowska

Ligia Łapińska