WIGILIJNE SPOTKANIE PRZEDSZKOLNEJ RODZINY 2014

PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM ....

"Najważniejsze jest, by gdzieś istniało to, czym się żyło: i zwyczaje, i święta rodzinne. I dom pełen wspomnień.
Najważniejsze jest, by żyć dla powrotu."

Antoine de Saint-Exupery

W dniu 17 grudnia spotkaliśmy się, by obejrzeć przygotowane przez dzieci Jasełka i podzielić się opłatkiem. Dzieci wspaniale zaprezentowały historię Narodzenia Jezusa, śpiewały kolędy i składały życzenia. Atmosfera Świąt ogarnęła wszystkich. To były niezapomniane chwile. Dzieci cieszyły się śpiewając kolędy, dorośli w zadumie analizowali wydarzenia minionego roku.Spotkanie Wigilijne w przedszkolu to czas kiedy możemy pokazać dzieciom, że w przedszkolu też tworzymy rodzinę. Rodzinę, którą budują dzieci, pracownicy, nauczyciele, rodzice. Dziękujemy naszym Gościom za wspólne przeżywanie, dzielenie się opłatkiem, za moc życzeń i miłych słów.

Aneta Perkowska