UCZNIOWIE CZYTAJĄ DZIECIOM

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W ramach programu Kampanii Społecznej CPCD ,,Czytające przedszkola” 12 grudnia 2014 roku rozpoczęła się akcja Przedszkola nr 2 w Łapach pt.: ,,Uczniowie czytają dzieciom”.

Tego dnia gościliśmy uczniów z Gimnazjum nr 1 w Łapach, którzy czytali dzieciom utwory pisarza pochodzącego z Białegostoku – Grzegorza Kasdepke.

Głośne czytanie odbyło się we wszystkich grupach i zakończyło  wykonaniem przez dzieci ilustracji do wysłuchanych utworów.

Dzisiejsze spotkanie oraz kolejne mają na celu rozwijanie i poszerzanie wiedzy o świecie małego czytelnika oraz budzenie więzi między młodzieżą a dzieckiem.

Dziękujemy Pani Hannie Dziemianowicz i wolontariuszom z Gimnazjum nr 1 w Łapach za zaangażowanie w rozwijaniu zainteresowań czytelniczych przedszkolaków.

Małgorzata Perkowska