MIKOŁAJKI W BIBLIOTECE

SPOTKANIE MUMINKÓW Z MIKOŁAJEM W BIBLIOTECE

grudnia 2014 roku grupa MUMINKÓW  wzięła udział w zajęciach bibliotecznych w Miejskiej Bibliotece w Łapach. Dzieci bawiąc się w bibliotece poznały historię świętego biskupa Mikołaja z Miry, który zapoczątkował tradycję wręczania prezentów. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach związanych z Mikołajkami: rozwiązywały zagadki, tańczyły , naśladowały Mikołaja, śpiewały piosenki o tej miłej dla każdego postaci oraz słuchały krótkich opowiadań o tematyce świąt Bożego Narodzenia i wręczaniu prezentów. Na zakończenie zabaw w bibliotece wszystkie dzieci otrzymały upominki i zaproszenie do wypożyczania książek o tematyce świątecznej.

Serdecznie dziękujemy paniom: Annie Muszyńskiej, Barbarze Bajdzie, Monice Łapińskiej za przygotowanie Mikołajek w Bibliotece.

Dziękujemy również panu Pawłowi Kosińskiemu za zorganizowanie autokaru, którym Muminki mogły w ten mroźny grudniowy dzień dojechać do Biblioteki.

Wszystkim przyjaciołom naszego przedszkola życzymy Wesołych Świąt .

Małgorzata Perkowska

ZOBACZ GALERIĘ