URODZINY W PRZEDSZKOLU - MUMINKI 2014

LISTOPADOWY  BAL URODZINOWY W GRUPIE MUMINKÓW

27 listopada 2014 r. dzieci z grupy MUMINKÓW obchodziły urodziny : Julii, Mai, Zosi, Zuzi i Oliwki. Z tej to okazji Rodzice solenizantek przygotowali Bal Urodzinowy w Przedszkolu.  Już o godzinie 14.30 mamy i tatuś dekorowali salę Muminków oraz przygotowywali zdrowy poczęstunek: soczki owocowe, różnorodne owoce oraz ciasta własnego wypieku. Uroczystość grupowa  rozpoczęła się życzeniami i wręczeniem prezentów – książeczek urodzinowych od całej grupy. Wszystkim uczestnikom balu humor dopisywał. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawie tanecznej pt.; ,,Rolnik”, rozpoznawały zwierzęta w zabawie w kalambury, wykazały się zwinnością w tańcu z balonami. Miłym momentem balu urodzinowego było  malowanie twarzy.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom z grupy MUMINKÓW za przygotowanie Balu Urodzinowego.

Małgorzata Perkowska i Joanna Roszkowska

ZOBACZ GALERIĘ