W KUCHNI PRZEDSZKOLNEJ

PLACUSZKI, RACUSZKI SAME SMAKOŁYKI

W przedszkolnej kuchni codziennie jest gorąco. Kuchareczki cięzko pracują, by przygotować dzieciom bajkowe menu. Zupa Shrekowa, buraczki ze składników miłości to tylko niektóre dania serwowane w naszym przedszkolu. Piękne zapachy smakowitego jedzonka można juz poczuć z samego rana, gdy smazą się słodziutkie rcuszki z jabłkami - dzieci je uwielbiają. Knedelki, pierogi, gołąbki i pyzki Panie kucharki samodzielnie tworzą ze specjalnie dobranych składników według tajemniczej receptury. W kuchni przedszkonej wrze codziennie. Dziękujemy naszym Paniom kucharkom za trud jaki wkładają w pracę, by dzieci jadły smaczne i zdrowe posiłki.

zajrzyj do galerii

PYSZNE BUŁECZKI Z PRZEDSZKOLNEJ KUCHENECZKI