WIZYTA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 PUCHATKI 2014

CHOĆ LAT MAMY JESZCZE ZBYT MAŁO, TO DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W ŁAPACH KROCZYMY ŚMIAŁO

Kolejna nasza wizyta w szkole była pełna wrażeń. Dzieci czekały na nią cały tydzień. Wcześniej poznały drogę do szkoły i jej otoczenie. Kiedy przekroczyły jej próg były zdumione. Mówiły, że jest ogromna, wysoka i ma dużo korytarzy. Pani Ewa pokazała przedszkolakom wszystkie najważniejsze miejsca w budynku szkoły. Dzieci cieszyły się z możliwości schowania się między regałami w bibliotece, podziwiały aniołki w Sali katechetycznej, policzyły wszystkie komputery znajdujące się w sali komputerowej. W gabinecie Pana Dyrektora dzieci czuły się bardzo swobodnie. Bystrym okiem zerkały na monitor ,który pokazywał obraz z kamer zabezpieczających szkołę. Kończąc naszą wizytę wstąpiliśmy do sali gimnastycznej. Jej widok sprawił, że dzieci od razu wiedziały co się tu robi. Zaczęły biegać i cieszyły się, że mogą tu być, a ich siły były niespożyte. Dziękujemy wszystkim za życzliwe i serdeczne przyjęcie.

Małgorzata Łapińska