PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA JEŻYKA 2014

JESTEM SOBIE PRZEDSZKOLACZEK

Odświętnie ubrani, z uroczystymi minami od rana czekaliśmy z niecierpliwością na zaproszonych gości. Nie zawiedli nas - przybyli Rodzice, przybyła Pani Dyrektor. Były piosenki, wiersze, tańce. Każdy występ goście nagradzali gromkimi brawami. Szczególny aplauz wzbudziła gra na instrumentach perkusyjnych przedszkolnej orkiestry. Jeszcze kilka zadań do wykonania i egzamin za nami. Zdaliśmy go śpiewająco, co potwierdzili zebrani goście. Chętnie poznajemy świat i siebie - potrafimy uczyć się i bawić w przedszkolu. Złożyliśmy przyrzeczenie, że będziemy dobrymi przedszkolakami. Pani Dyrektor "zaczarowaną kredką" uroczyście pasowała na Przedszkolaka  tych, którzy w tym roku po raz pierwszy przyszli do przedszkola a na Super przedszkolaka tych, którzy do przedszkola uczęszczają już drugi rok. Wszystkie Jeżyki otrzymały pamiątkowe dyplomy. Będą nam przypominać o naszej obietnicy. Spotkanie zakończył wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców.
- Brawo Jeżki – jesteśmy z Was dumni!

Mirosława Matusik

ZOBACZ GALERIĘ