POSTAWMY NA SIEBIE - KAMPANIA PRZEDSIEBIORCZOŚCI PODLASKIEJ FUNDACJI ROZWOJU REGIONALNEGO

KIM CHCĘ BYĆ W PRZYSZŁOŚCI – WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

Przyszłość to marzenia, plany i odważne działania - tego właśnie należy uczyć dzieci już na wczesnym etapie edukacji. Dlatego nasze Przedszkole wzięło  czynny udział w konkursie  ogłoszonym przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego pt.: ,,  Kim chcę być w przyszłości”, pobudzającym twórczą aktywność przedszkolaków i kierujących uwagę dzieci na różne zawody na rynku pracy.

Chętne dzieci pod kierunkiem  nauczycieli  przygotowały indywidualne prace plastyczne dotyczące ich wyobrażeń zawodu, który chciałyby wykonywać w przyszłości. Technika prac była różnorodna: rysunek, malarstwo, wydzieranka. 23.05.2014 r. wszystkie prace zostały dostarczone do organizatora konkursu Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego w Białymstoku.

Laureatem  konkursu ,,Kim chcę być w przyszłości” dla dzieci podlaskich przedszkoli w kategorii wiekowej 3-4 lata został Aleksander Jabłonowski z grupy MUMINKÓW. Olek odebrał swoją nagrodę  rowerek biegowy Puky w dniu 6 listopada 2014 r. w siedzibie Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego w Białymstoku.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Dzieciom, nauczycielom i rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Małgorzata Perkowska