DZIEŃ EDUKACJI W PRZEDSZKOLU 2014

KLIKNIJ I ZOBACZ FILM

KTO TO JEST NAUCZYCIEL ?

14 października 2014 r. obchodziliśmy Święto Edukacji. W sali Jezyków zebrały się wszystkie grupy przedszkolne ze swoimi Paniami. Gościliśmy przedstawicieli Rady Rodziców Panią Emilię Porowską, Panią Katarzynę Janowik, Pana Leszka Petelskiego. Dzieci wyrecytowały wierszyki o wszystkich pracownikach przedszkola. Złożyły zyczenia i wręczyły laurki. Pracownicy przedszkola otrzymali nagrody i podziękowania od dyrektora. Rada Rodziców zrobiła wielką niespodziankę w postaci laptopa, który tak bardzo ułatwi i usprawni pracę. Kazdy otrzymał piekną i smakowita babeczkę z życzeniami. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego dnia, za mozliwość wspólnego świętowania. Dzięki WamTen dzień był inny niż wszystkie. Dziękujemy za dobre słowo, kwiaty, czekoladki, za wsparcie i współpracę.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Pracownicy Przedszkola nr 2

kliknij i zobacz