REKORD GUINNESSA!!!

SZCZOTKA, PASTA, KUBEK, CIEPŁA WODA...

Nasze przedszkole już po raz kolejny przyłączyło się do Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej dla przedszkolaków "Akademia Aquafresh" - którego nadrzędnym celem jest zwrócenie uwagi najmłodszych na konieczność dbania o higienę jamy ustnej. Wierzymy, że dzięki wspólnym działaniom angażującym nie tylko dzieci, ale również nauczycieli i rodziców uda nam się wykształcić w dzieciach nawyk codziennego dbania o ząbki. Profilaktyka jest bowiem kluczem do sukcesu w walce z próchnicą!

30 września o godz. 12.00 nasze przedszkole wzięło udział - "bicie rekordu Guinnessa". Przez 2 minuty wspólnie  dzieci szczotkowały zęby wraz z dziećmi w całej Polsce.

Od razu po wydarzeniu, czyli 30 września o godz. 12:15 otrzymaliśmy informację, że rekord został ustanowiony.                   W związku z tym dzieci otrzymały pamiątkowe certyfikaty.

Joanna Roszkowska

zapraszamy do galerii