DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2014

PRZEDSZKOLAK ZE MNIE WSPANIAŁY !

W dniu 29 września 2014 r. po raz pierwszy obchodziliśmy w Przedszkolu nr 2 w Łapach Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Już od rana witała dzieci i ich rodziców melodia piosenki "Dzień Przedszkolaka". Po śniadaniu wszystkie dzieci zebrały się w szatni przedszkola, gdzie prowadząca przywitała je serdecznie . Następnie dzieci z wszystkich grup zaśpiewały "Hymn Przedszkolaka". W tym uroczystym dniu zastępca dyrektora Małgorzata Perkowska złożyła wszystkim dzieciom życzenia z okazji ich święta. Dzieci przyjęły je z radością, którą wyraziły w okrzyku ,,Chociaż jestem jeszcze mały to przedszkolak ze mnie wspaniały". Z entuzjazmem złożyły też ślubowanie na przedszkolaka. Pieczęcią był odcisk palca. Po wspólnej zabawie ruchowej rozeszły się do grup na degustację owocowych soków. Był to dzień pełen emocji i radości.

Prowadząca Jolanta Poninska

ZOBACZ GALERIĘ

Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci
cieszyć się drobnymi rzeczami.
Jeremias Gotthelf