URODZINY W PRZEDSZKOLU MUMINKI 2014

WRZEŚNIOWY  BAL URODZINOWY W GRUPIE MUMINKÓW

25 września 2014 r. dzieci z grupy MUMINKÓW obchodziły urodziny :

Oli, Oliwki, Marysi, Zuzi, Marcela i Olusia. Z tej to okazji Rodzice solenizantów przygotowali Bal Urodzinowy w Przedszkolu.  Już o godzinie 14.30 mamy i tatusiowie dekorowali salę Muminków oraz przygotowywali zdrowy poczęstunek: soczki owocowe, różnorodne owoce oraz ciasta własnego wypieku. Uroczystość grupowa  rozpoczęła się przysięgą dzieci. Przedszkolaki przysięgały, że będą się świetnie bawiły, szybko tańczyły , balony podrzucały i życzenia składały. Najważniejszym gościom tej imprezy: Oli, Oliwce, Zuzi, Marysi, Marcelowi i Olusiowi  humory też dopisywały. Jako pierwsi wysiedli z wesołego pociągu na stacji ,,Malowanie twarzy” gdzie mamy i panie ozdobiły im buźki.  W czasie urodzinowego balu nie zabrakło zabaw z balonami. Każde dziecko wykazało się zwinnością, szybkością i umiejętnością podbijania baloników. Dzieci biorąc przykład z Mam pięknie zatańczyły taniec ,,Kaczuchy”. Miłym momentem balu urodzinowego było wręczanie prezentów solenizantom. Ola, Oliwka, Zuzia, Marysia, Marcel i Oluś otrzymali książeczki wykonane przez swoich kolegów i koleżanki z grupy.   W radosnej atmosferze dzieci i rodzice zakończyli uroczystość grupową na placu przedszkolnym.  Wypuszczone zostały lampiony symbolizujące ten wyjątkowy dzień oraz odbył się pokaz baniek mydlanych. Do zobaczenia na kolejnych urodzinach w grupie MUMINKÓW.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom z grupy MUMINKÓW za przygotowanie Balu Urodzinowego.

Małgorzata Perkowska i Joanna Roszkowska