PRZEDSZKOLAKI NA POLICJI - MUMINKI 2014

BĄDŹMY UWAŻNI! BĄDŹMY OSTROŻNI!

Wycieczka na Policję budzi wielkie emocje wśród przedszkolaków. Dlatego 15.09.2014r. dzieci z grupy Muminków wybrały się na wycieczkę na Posterunek Policji w Łapach. Na miejscu spotkały się z Panem Adamem Górskim, który oprowadził po budynku Komisariatu i opowiedział o pracy w policji. Dużą atrakcją okazała się możliwość zdjęcia odcisków palców, które zostały zabrane do Przedszkola. Dzieci miały okazję zobaczyć wiele sprzętów pomocnych w codziennej pracy policjantów. Przedszkolaki nie omieszkały skorzystać z okazji, aby usiąść choć na chwilę na kładzie policyjnym, wewnątrz radiowozu. Dodatkowo Pan policjant zademonstrował sygnał świetlny i dźwiękowy. Po wizycie wielu dzieci zadeklarowało, że w przyszłości wstąpią w szeregi policyjne.

Joanna Roszkowska

ZAPRASZAMY DO GALERII