PRZEDSZKOLE W WAKACJE 2014

DZIEJE SIĘ DZIEJE....

Przedszkole w wakacje przygotowywane jest do ropoczęcia nowego roku szkolnego. W tym czasie przeprowadzamy remonty w salach, odnawiamy pomieszczenia i dbamy o ogród. Dzięki cięzkiej pracy Pana Janka mamy już odnowione ściany w sali Muchomorków i Krasnoludków oraz Smerfów. Czeka nas jeszcze malowanie ścian w grupie Jezyków, Puchatków, Jeżyków. Od nowego roku szkolnego powstaje nowa grupa przedszkolna Biedronki. Tam przeprowadzamy prawdziwy remont. W salach zostaną zamontowane obudowy grzejników. Na placu przedszkolnym pojawiły się nowe rabatki z sadzonymi roślinami. Pieczę nad ogrodem pełni Pani Tereska i Pani Kasia, które w upalne dni starannie podlewają nowo posadzone krzewy i drzewa. Przed nami jeszcze wiele pracy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych działań.

Dziekujemy wszystkim, którym zależy, by dzieciom stworzyć atrakcyjną przestrzeń do zabawy. Mimo natłoku spraw i codziennych obowiązków pomagają nam:

Pan Waldemar Jankowski tato Amelii i Lenki
Pan Andrzej Antoszczuk - właściciel sklepu ogrodniczego Sosenka.

Dziękujemy i zapraszamy

"KIEDY POMAGAMY INNYM, POMAGAMY SOBIE, PONIEWAŻ WSZELKIE DOBRO, KTÓRE DAJEMY ZATACZA KOŁO I WRACA DO NAS"
Flora Edwards

ZAPRASZAMY DO GALERII