FESTYN 2014

45 LAT MINĘŁO...

„Dawno, dawno temu, nie za siedmioma górami, nie za siedmioma lasami, ale całkiem bliziutko, bo tuż nad rzeczką było miasteczko. A w tym miasteczku mieszkały dzieci, które nigdy się nie śmiały, bo się bawić  gdzie nie miały. Aż pewnego dnia pojawiło się przedszkole. Wszyscy pamiętają ten dzień, a było to 1 września 1968 r.” Przedszkole nr 2 to placówka wielopokoleniowa, w której do dzisiaj panuje ciepła atmosfera, szacunek dla dzieci i kreatywna zabawa.

Istniało i istnieje dla dzieci i dzięki dzieciom, toteż ten dzień jubileuszu przedszkola dedykowany był właśnie Przedszkolakom.

17 czerwca 2014 r. obchodziliśmy Jubileusz 45 lecia Przedszkola nr 2 w Łapach. Dzień ten był wyjątkowy . Razem z Rodzicami i zaproszonymi Gośćmi bawiliśmy się w ogrodzie przedszkolnym. Na placu rozbrzmiewały dźwięki muzyki i słychać było śpiew dzieci, które wystąpiły z przygotowanymi prezentacjami. Wszystkie grupy przedszkolne Urwisy, Krasnoludki, Muchomorki, Muminki, Puchatki, Smerfy i Jeżyki otrzymały wielkie brawa. Podczas uroczystości była degustacja zupy przedszkolnej, kiełbasek z grilla i tortu oraz wiele atrakcji. Ten dzień był wyjątkowy dzięki obecności zaproszonych gości. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia: emerytowanym pracownikom przedszkola, przedstawicielom organu prowadzącego, Księdzu Proboszczowi parafii św. Piotra  Pawła w Łapach, przedstawicielom kuratorium, dyrektorom szkół i przedszkoli, dyrektorom instytucji współpracujących z placówką, stowarzyszeniom, naczelnikowi ośrodka szkolenia  PSP, wolontariuszom z Gimnazjum nr 1, a w szczególności rodzicom, którzy wspierają nasze działania i włożyli wiele serca w przygotowanie uroczystości.

Dziękujemy naszym sponsorom:

Panu Leszkowi Truskolawskiemu właścicielowi Cukierni „U Lecha”, Panu Danielowi Łapińskiemu właścicielowi sklepu „NORIS”, panu Jackowi Łapszo, firmie „Dachy Podlasia”, Firmie „Spinel”, firmie „Jaz”, firmie „DEF”, oraz Centrum Integracji Społecznej.

Dyrektor i pracownicy Przedszkola nr 2

ZAPRASZAMY DO GALERII