NASI NA KONKURSIE RECYTATORSKIM 2014

DZIECI WIERSZE KOCHAJĄ! WIERSZE DZIECIOM ŻYCIE UMILAJĄ!

Już od lat nasze przedszkolaki biorą udział w gminnym konkursie recytatorskim „O srebrną różdżkę Dobrej Wróżki”.    W tym roku konkurs odbył się w poniedziałek 02.06.2014r w łapskim Domu Kultury. Nasze przedszkole reprezentowane było przez wyjątkowo liczną grupę: Patrycja Bujnowska Matos de Costa, Lidzia Łupińska i Kamilka Piekutowska z najmłodszej grupy - Krasnoludków, Ola Marzec i Karinka Rzońca z grupy Muchomorków, Natalka Łapińska i Krystian Piekutowski z grupy Muminków, Malwinka Krasiejko, Lena Porowska, Zuzia Łapszo, Jakub Idźkowski i Wiktoria Rząca z grupy Smerfów oraz Zosia Karasiewicz, Kinga Niwińską z grupy Jeżyków. Recytujących było bardzo wielu bo aż 41, więc jury prawie dwie godziny małych wykonawców słuchało i małe talenty podziwiało.  Wszyscy nasi mali artyści pięknie się zaprezentowali, wspaniale swoje wiersze recytowali , ale najważniejsze jest to, że się świetnie przy tym bawili i wszystkie swoje siły w to włożyli. Ku naszej wielkiej radości Lidzia Łupińska i Zosia Karasiewicz wyróżnienie nawet otrzymały, za co dodatkowo dyplomy i maskotki otrzymały. Pozostali nasi artyści także wspaniale się spisali, tylko tym razem wyróżnienia nie otrzymali. Ale się tym nie przejmują, tylko nadal trenują!!! Wszystkim recytatorom występu gratulujemy, a rodzicom oprócz gratulacji także podziękowanie za pomoc w przygotowaniach składamy, dalszych sukcesów w edukacji dzieci życzymy oraz zalecamy nieustanne ich wspieranie i bez względu na wszystko, MIŁOŚCIĄ obdarowywanie.

B.Nielipowicz