KRASNOLUDKOWY DZIEŃ RODZINY 2014

JAK PRZYJEMNIE, JAK WESOŁO Z RODZICAMI BAWIĆ SIĘ!!!

Jak co roku o tej porze Rodziców do przedszkola zapraszamy, aby razem z nami się pobawili i z nami ten cenny czas spędzili. Krasnoludki po raz pierwszy tą uroczystość przeżywały i bardzo na nią czekały. Były zabawy, popisy, pląsy i tańce, które zapraszały do wspólnego działania i do jeszcze bliższego zintegrowania. Maluszki były szczęściem rozpromienione, bo obok siebie miały Rodziców swoich kochanych. Rodzice również zadowoleni byli, gdy uśmiech i radość bawiącej się pociechy widzieli. I nam o to właśnie chodziło, by ten WSPÓLNIE spędzony czas na dłuuuuuuuuuuuuugo w pamięci zachować, a potem na „stare” lato miło wspominać.

Rodzicom naszym wspaniałym bardzo dziękujemy, że swój cenny czas poświęcili i na naszą imprezę tak licznie przybyli.  Mamom zaś, które na tą uroczystość poczęstunek zdrowy przygotowywały i po imprezie sprzątać pomagały, równie gorąco dziękujemy, a zaangażowanie bardzo doceniamy i w pamięci zachowamy.

Beata Nielipowicz

ZAPRASZAMY DO GALERII