MAM SPORTOWY DZIEŃ 2014

GOTOWI DO MECZU!

ZAPRASZAMY DO GALERII

23 maja na łapskim Orliku zagrały w piłkę nożną przedszkolaki i ich mamy. W rozgrywkach wzięło udział Przedszkole nr 1 , Przedszkole nr 2 i Katolicka Szkoła Podstawowa. Cały mecz miał bardzo poważny charakter - prawdziwe boisko, sędzia i zawodnicy. Na trybunach całe rodziny kibicowały, mamusie okrzykami zagrzewały do walki małych sportowców.  Nie ważne było, kto, gdzie i do jakiej bramki trafi.  Najważniejszy był udział i akcja! Atmosfera była bardzo gorąca, tym bardziej, że na boisko wbiegły mamy jako przedstawicielki  przedszkoli z Łap. Dzieci kibicowały swoim mamom okrzykami i tańcem z pomponami.  Wszystkie  drużyny dziecięce otrzymały puchary,  grające  mamy  róże. "Mam sportowy dzień" to akcja organizowana przez Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach. Impreza była bardzo udana i długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

Serdecznie dziękujemy mamom za udział w meczu i zaangażowanie,
a wszystkim obecnym Rodzicom za gorliwe kibicowanie.

Dziękujemy właścicielom Kwiaciarni Państwu Roszkowskim

na Placu Niepodległości  za podarowanie
60 róż dla mam uczestniczących w meczu.

Małgorzata Perkowska