WIZYTA W ZOO - KRASNOLUDKI

HEJ, HO! HEJ, HO! DO ZOO BY SIĘ SZŁO!!!

W nagrodę za piękne przedstawienie grupa maluszków do ZOO pojechała, gdzie mnóstwo ciekawych zwierząt zobaczyła i wiedzę o otaczającym świecie wzbogaciła. Były tańczące niedźwiedzie, śpiące wilki, ospałe żubry i baraszkujące świnki wietnamskie, a także bociany, kaczki i inne ptaki. Krasnoludki z wielkim zainteresowaniem wszystko obserwowały i nic ich uwadze nie umknęło, nawet motylek mały. Ponadto były bardzo zdyscyplinowane, pań się pilnowały i wszystkich słuchały. Po tej  wielkiej dawce nowych doświadczeń, na zakończenie  pobliski plac zabaw dzieci odwiedziły, gdzie się do woli wyhasały, a  w drodze powrotnej prawie wszystkie spały. Zatem pierwsza wycieczka była bardzo udana!!!! Nasze dzieci pięknie się spisały, zasad bezpieczeństwa i regulaminu wycieczki przestrzegały. Zdrowo i szczęśliwie do przedszkola na obiad wróciły i o następnej już mówiły.                           Oczywiście bez wsparcia, ogromnego zaangażowania, zainteresowania i pomocy Rodziców byśmy tej całej wyprawy nie zrobili. Więc w tym miejscu raz jeszcze wszystkim serdecznie dziękujemy. Towarzyszącym nam rodzicom raz jeszcze podziękowanie składamy. Wcześniej wymienionym mamom i babci bardzo dziękujemy, że swoje obowiązki zostawiły i razem z nami w tym ważnym dniu były. Nasza Pani Dyrektor na wyjątkowe podziękowanie również zasłużyła. Ona swoje bardzo ważne sprawy w przedszkolu zostawiła, by nam otuchy dodawać i z widowni kciuki za na trzymać. Wszystko też na zdjęciach uwieczniła, by to była pamiątka miła. Podsumowując - maluszki wycieczkowy egzamin zdały, bo ekipę opiekunów na medal miały!!!

Beata Nielipowicz

ZOBACZ GALERIĘ