PRZEGLĄD TEATRALNY - KRASNOLUDKI

BAJU, BAJ! BAJU, BAJ! KRASNOLUDKI BAWIĄ SIĘ W TEATR

W tym roku koło teatralne „Baju Baj” brało udział w XV Przeglądzie Małych Form Teatralnych, które odbyło się 15.05.2014r w Białymstoku w Młodzieżowym  Kultury przy ul. Warszawskiej. Dla naszych małych aktorów było nadzwyczajne wydarzenie, gdyż nie tylko występ na prawdziwej scenie, ale też pierwsza podróż autokarem i pierwsza wycieczka zatem wrażeń było co niemiara. Najpierw do występu było przygotowanie czyli w stroje i cierpliwość przebranie. Gdy występu nadszedł czas trema zupełnie opuściła nas i mali aktorzy swoje role wspaniale odegrali, za co gromkie brawa i nagrodę otrzymali, a jury i widzowie bardzo się dziwili, że tak małe dzieci tyle odwagi miały, by przed liczną widownią wystąpić i się wcale nie wstydzić. Ale najważniejsze, że dzieci się dobrze bawiły i o to właśnie chodzi, by teatrem się po prostu bawić. Zaraz po spektaklu drugie śniadanie dzieci miały, bo brzuszki już jeść wołały. Gdy się już najadły i napiły w podróż do ZOO ruszyły.

W tym miejscu gorąco dziękujemy mamom, które nam towarzyszyły. One w pracy urlop wzięły, by w tym ważnym dniu z nami być i razem z nami to wydarzenie przeżyć. Zatem dziękujemy Paniom: Annie Barylskiej, Justynie Bujnowskiej-Matos de Costa, Dorocie Kozłowskiej,  Marcie Perkowskiej, Urszuli Piekutowskiej, Annie Rząca i Agacie Skrobek, że tak dzielnie we wszystkim nam pomagały i brakujące mamy pozostałym dzieciom zastępowały. Takie mamy to skarb, a my takie mamy i się bardzo z tego powodu cieszymy!!!

Beata Nielipowicz

ZAPRASZAMY DO GALERII