ZIMĘ ŻEGNAMY, BO NA WIOSNĘ CZEKAMY

WIOSNO, WIOSNO, WIOSENKO PRZYCHODŹ
DO NAS PRĘDKO

21 marca 2014 r. w naszym przedszkolu odbyło się pożegnanie zimy i uroczyste powitanie wiosny. Wszyscy czekaliśmy na tę porę roku. Pogoda tego dnia również dopisała. Było ciepło i  cały dzień świeciło słońce. Wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola w ubrankach w kolorze zielonym a w szatni witała każdego kukiełka Wiosny i piękne bukiety kolorowych kwiatów. Już od rana słychać było w przedszkolu wesołe melodie. Każda grupa przygotowywała się do przywitania wiosny. Krasnoludki i Muchomorki z panią Beatką i panią Mirką wykonały kukiełkę Marzanny zaś Muminki z panią Małgosią pomalowały flagi wiosny.  Po śniadaniu  wszystkie dzieci w korowodzie wiosennym maszerowały w pobliżu przedszkola, witając śpiewem wiosnę. Całą grupę przedszkolną prowadziła kukiełka Wiosny niesiona przez Mateusza i kukiełka Marzanny niesiona przez Nataniela. Wiosennemu  spacerowi towarzyszyła radość i śpiew społeczności przedszkolnej. Powitanie  Wiosny  zakończyliśmy wspólnym zdjęciem na placu przedszkolnym.

Małgorzata Perkowska

ZOBACZ GALERIĘ