PRZEDSZKOLAKI I UCZNIOWIE ĆWICZĄ WSPÓLNIE BO RUCH TO ZDROWIE JEŻYKI 2014

„ĆWICZYĆ KAŻDY MOŻE”

Pod takim hasłem 13 marca przedszkolaki i uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej Nr 2
w Łapach spotkali się aby pokazać, że bariera wiekowa i możliwości fizyczne nie mają znaczenia, jeżeli chcemy dobrze się bawić oraz rozwijać sprawność ruchową. Ruch jest bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka. Ćwiczenia gimnastyczne oprócz rozwoju fizycznego dają możliwość świetnej zabawy, a co najważniejsze uczą zasad zdrowego stylu życia. Jeżyki bardzo ambicjonalnie potraktowały ten turniej. Wszystkie ćwiczenia i konkurencje wykonały do końca  starając się dorównać starszym kolegom. Głośny doping kolegów mobilizował jeszcze bardziej , aby dać z siebie wszystko. Wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi zakończyli wspólne spotkanie, którego sponsorem było Stowarzyszenie PETRUS, za co bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.
                                                                        M. Łapińska
scenariusz turnieju