NIEZWYKŁY GOŚĆ KRASNOLUDKÓW

MIAŁ, MIAŁ, MIAŁ KOTEK ODWIEDZIĆ KRASNOLUDKÓW ZECHCIAŁ!!!

W tym tygodniu nasze Krasnoludki odwiedzili niezwykli goście. W związku z omawianą tematyką tygodniową dotyczącą kotków, maluszki miały okazję poznać panią leśnik, która przyniosła prawdziwego kota. Dzięki uprzejmości jednej z naszych mam - Pani Justyny Bujnowskiej Matos de Costa, która z zawodu jest leśnikiem, Krasnoludki mogły poobserwować zachowanie się kota. Ponadto pani leśnik w niezwykle interesujący sposób opowiadała o zwyczajach, usposobieniu, sposobach opieki i traktowania kotów, dzięki czemu maluszki  wzbogaciły swoje doświadczenia oraz wiadomości o otaczającym świecie, a także dowiedziały się, że należy szanować potrzeby i zwyczaje innych, także zwierząt. Kotka Ksenia okazała się wyjątkowo łagodna, spokojna, a nawet nieco wycofana, bo była naszym towarzystwem onieśmielona i troszkę wystraszona. Po prostu jak na kota przystało chodziła swoimi drogami. Ale jako dobrze ułożone zwierzę, pozwoliła się pogłaskać, przytulić i zdjęcia wspólne zrobić. Dzieci były zauroczone zarówno czworonożnym gościem jak i Panią „Leśniczówką” (to nowe określenie dla zawodu pani leśnik wg Krasnoludków). W tym miejscu pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani Justynie za wykazaną inicjatywę, zaangażowanie i zainteresowanie się naszym grupowym życiem. Dziękujemy i gorąco zapraszamy także innych Rodziców do współpracy. Jesteśmy zawsze otwarci na Wasze propozycje i chętni do wspólnej pracy dla dobra naszych Krasnoludków!!!

Beata Nielipowicz

ZAPRASZAMY DO GALERII