ZABAWA CHOINKOWA W BIAŁYMSTOKU- JEŻYKI 2014

JEŻYKI W FIKOLANDZIE  HASAJĄ BO ZABAWĘ DOBRĄ MAJĄ

W ramach Choinki Noworocznej nasze dzieci wesoło spędziły czas na harcach i zabawie w Fikolandzie w Białymstoku. Wykorzystały wszystkie sprzęty znajdujące się budynku. Zjeżdżalnie, basen piłeczkowy, ścianka wspinaczkowa czy dmuchany materac były licznie oblegane. Dzieci mogły także zabawić się w detektywów i odszukały w budynku ukryte puzzle, z których odczytały rozwiązanie zagadki. Wspólnie powitały Mikołaja, tańcząc z nim wesoły taniec. Niespodzianką był występ „magika”, który zachwycił wszystkich swoimi sztuczkami. Jak można było się tego spodziewać dzieciom zabawy było za mało. Chciały jeszcze tam zostać, ale wszystko co dobre szybko się kończy. Trzeba było wracać do przedszkola. Będzie co opowiadać w domu rodzicom i rodzeństwu. Dziękuję rodzicom, że wyrazili zgodę na ten wyjazd.

Małgorzata Łapińska

kliknij  i zobacz