SPRAWNE I WESOŁE PRZEDSZKOLAKI

SPRAWNE DZIECIAKI Z PRZEDSZKOLNEJ PAKI

W bieżącym roku Bal Karnawałowy przebiegał pod hasłem ,,Sprawne i wesołe przedszkolaki”. Dzięki uprzejmości Parafii pod wezwaniem św. Piotra i Pawła w Łapach wszystkie grupy przedszkolne po raz pierwszy mogły bawić się wspólnie w dużej sali parafialnej – salka św. Józefa przy ul. Cmentarnej. W tym dniu, wszystkie dzieci przyszły  do przedszkola w przepięknych strojach. Od samego rana w przedszkolu było bardzo wesoło i  kolorowo. Dzieci rozpoznawały za kogo przebrały się  koledzy i koleżanki.  Po śniadaniu wszystkie grupy poszły, do pięknie udekorowanej sali, w której czekał na nie wodzirej prowadzący zabawę. Wszyscy bawili się wspaniale. Dzieci tańczyły, i brały udział w licznych konkursach, organizowanych przez prowadzącego. Dzięki temu przedszkolaki mogły wykazać się zwinnością, szybkością, koordynacją wzrokowo-ruchową, integrowały się z całą społecznością przedszkolną. Udział w każdym konkursie był nagradzany. Nagrody i dyplomy ufundowało Stowarzyszenie ,,Nasze Łapy – Twoja Przyszłość”, które wręczała  Pani Ligia Łapińska – prezes w/w Stowarzyszenia. Dodatkowa prezes stowarzyszenia zaprosiła wszystkie dzieci na słodki poczęstunek. W czasie przerwy w zabawie i konkursach przedszkolaki piły zdrowy soczek owocowy a humor poprawiało zjadanie  pączków.

W trakcie balu fotograf robił zdjęcia grupowe i indywidualne, wszystkie dzieci pozowały do zdjęcia jak zawodowi modele i modelki. Wróciliśmy do przedszkola  trochę zmęczeni, ale szczęśliwi  i jeszcze przez kilka dni wspominaliśmy karnawałową zabawę.

scenariusz