BAL KARNAWAŁOWY 2014

W KARNAWALE CZAS NA BALE!

Karnawał to zaczarowany czas, w którym wszyscy bawią się wraz. W naszym przedszkolu w środę 12. II. 2014  też wielki Bal Przebierańców zorganizowano, ale w tym roku salę
św. Józefa na tę okazję przygotowano. Balonami i serpentynami salę ozdobiono, by fajnie się bawiło całe przedszkolne grono. Nasze wszystkie przedszkolaki od początku do końca cudownie się bawiły, wszystkie ze wszystkimi do ostatniej chwili. Było bardzo gwarno, wesoło, kolorowo, gdzie każdy bawi się po prostu morowo! Był dyskdżokej, który imprezę prowadził i jak się bawić,  każdemu doradził. Wszyscy byli też wspaniale poprzebierani i do balu solidnie przygotowani. W tym miejscu Rodzicom serdecznie dziękujemy, że swoje pociechy w tak pomysłowy sposób poprzebierali, a czasu, energii i pieniążków na ten cel nie żałowali. W międzyczasie odbyła się profesjonalna sesja zdjęciowa zarówno indywidualna jak i grupowa. Potem na obiad wróciła przedszkolna gromadka, a po obiedzie ciąg dalszy balu, ale każdy w swojej sali. Fajnie było! Szkoda, że się tak szybko skończyło! Ale pamiątkowe zdjęcia w galerii są do obejrzenia I niech żałuje ten, kogo z nami nie było!
Beata Nielipowicz

Galeria Facebook