NASI NA PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK 2014

PRZYBIEŻELI KRASNOLUDKI I MUMINKI NA PRZEGLĄD!

Jak tradycja nakazuje nasze przedszkole od kilku lat bierze aktywny udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek organizowanych przez Stowarzyszenie Petrus. W tym roku w niedzielę 26.01.14r reprezentowały nas najmłodsze dzieci z grupy Krasnoludków i Muminków. Najpierw pokazały się maluszki z dwiema pastorałkami. Choć było ich niewiele, gdyż się pochorowały, to i tak swoim występem wszystkich zachwyciły, za co gromkie brawa od widowni otrzymały. Następnie Muminki ze swoimi kolędami równie pięknie się zaprezentowały i także oklaski od licznie zgromadzonych otrzymali. Potem nasze dzieci z rąk Pana Burmistrza Wiktora Brzosko dyplomy i nagrody dostali oraz słowa podziwu i gratulacje osobiście otrzymali. A gdy ze sceny zeszły to jeszcze innych uczestników podziwiali i brawami nagradzali. Raz jeszcze występującym dzieciom, a także ich Rodzicom serdecznie i gorąco dziękujemy, że chcieli w te niedzielne popołudnie przyjść, swój wolny czas poświęcić, by nasze przedszkole godnie reprezentowały.

Beata Nielipowicz

zapraszamy do galerii